Perton Ehitus

DZ Residence on elamuarendus Riias, Purvciemsi linnaosas. Arendusprojektiga luuakse Riia elanike hulgas populaarseimasse uuselamurajooni -  Purvciemsi - silmapaistva arhitektuuriga ja elanikele mitmekesiseid lisavõimalusi pakkuv uus kaksik-kõrghoone.

Hoonesse nähakse ette peamiselt 2- ja 3-toalisi kortereid. Vähesemal määral on 1– ja 4-toalisi kortereid. Lisaks on hoonesse planeeritud ühiskasutusse jäävad alad meelelahutuseks – lastele ühine mängutuba, terrassid mitmel tasapinnal - osadelt avanevad vaated linnale. Lisaks fitness ruum ja jõusaal. Suur rattaparkla keskkonda hindavale elanikule.

Kergliiklusteed, ühistranspordi peatused, koolid/lasteaiad, supermarketid, meelelahutus – kõik see on vaid mõne minuti kaugusel.

Dz Residence – see on terviklik, uus ja kaasaegne elukeskkond, mis on ihaldusväärse uue kodu asukoht piirkonna sisesele ümberkolijale või uue kodu otsijale üle Riia.

Lisainfo saamiseks võta ühendust Marko Bäärsiga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi