Perton Ehitus

Skaala Maja on Perton Ehituse uus kinnisvara arendusprojekt Haabersti ja Mustamäe piiril, mis on projekteeritud energiatõhusust, säästlikkust ja lõppkliendi kasutusmugavust silmas pidades.

Eesmärgiks on seatud hosteli üürniku mugavus ja majaomanikule ökonoomsusest ja nutikatest tehnilistest lahendustest saadav tulukus. Hoone koosneb 1-toalistest hoolikalt läbi mõeldud ühikutest. Skaala Majas saab olema 8 korrust, parkimine on lahendatud kinnistul.

Asukoht on majal suurepärane, olles kõigele vajalikule lähedal – nii on suur toidukauplus kohe üle tee, igapäevaselt võid argimurede eest põgeneda Itaaliasse või Prantsusmaale, nautides toiduelamust Ruccolas või Lyonis. Hommikusöögi võimalusi on mitmeid mõnesaja meetri kaugusel. Värskes õhus sportimiseks või jalgrattaga liikumiseks on kergliiklusteed kohe seal samas, samuti ujula, fitness- ja jõusaal. Ühistranspordi peatused vahetus läheduses.

Lisainfo saamiseks võta ühendust Marko Bäärsiga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi