Perton Ehitus

Kodu Toompea veerel

  • Projekti nimi Hermanni Maja
  • Aadress Ao 2
  • Aasta 2018
  • Tüüp uusehitis

Hermanni Maja – uus, modernse arhitektuurikeelega kodu Kassisabas. Suurepärane asukoht toob maja elanike jaoks 3 väärtuslikku piirkonda jalutuskäigu kaugusele: siit avaneb vahetu ligipääs Toompeale, mille lähedus ja suursugusus on Hermanni Maja loomise inspiratsiooniallikaks. Mugavalt lähedale jäävad ka Kassisaba jalutustänavad ja loomingulise õhkkonnaga Telliskivi piirkond Kalamajas.

Modernse klassikaga mängiva arhitektuurse lahendusega majas on 38 uut, 1–4 toalist, väärikate viimistluslahendustega korterit ja äripinda.

Elukeskkonna planeerimisel oleme asetanud rõhu mugavusele – maja all on suletud garaaž, mõnusa ligipääsu kõikidele korteritele otse parkimiskorruselt tagab lift. Tepikoja kõrvalt avaneb ligipääs hoovialale, kus asuvad avar muruplats, laste mänguväljak ja lehtla.

www.hermanni.ee

Hermanni Maja siseviimistluse inspiratsiooniallikateks on nii väärikas Toompea kui ka vääriskivid safiir ja opaal, mille tonaalsus ja värvispekter sobivad maja suurepäraselt iseloomustama. Neile, kes ihaldavad vaid parimat, on pakett VIP, mille peened jooned ja materjalivalik rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse.

Maja välisilmele annavad tooni maast laeni ulatuvad aknad, suured rõdud ja klinkertellistest fassaadilahendus, mis tagavad maja hea väljanägemise ja pika kasutusea. Avara aatriumiosaga trepikoda ulatub esimesest korrusest katuseni ja kogu lahendusele annab õhulisuse ja avaruse klaasist katusekuppel.

Lisamugavusena on Hermanni Maja lõunapoolsetel korteritel klaasitud rõdud, mis pikendavad põhjamaises kliimas rõdu kasutusaega nii kevadel kui ka sügisel. 

Tagasi

Kliendid meist

„Olles uue kodu otsinguil, olime meelekindlad asukoha suhtes, kuhu soovisime korteri osta. Hermanni Maja kasuks rääkiski kõige rohkem tema asukoht Kesklinnas Kassisaba roheluses. Otsustamise tegi lihtsaks ka fakt, et soovisime kindlasti lõunapoolse rõduga korterit ja Hermanni Majas meid just selline ootas. Müügiprotsess kulges sujuvalt, suhtlus müügimeeskonnaga oli alati kiire ja asjakohane. Tänaseks oleme uues korteris elanud pisut üle aasta ja ehituskvaliteedi üle kindlasti nuriseda ei saa. Uusarenduste puhul võib pisivigu ikka esineda, kuid neist teada saades, on Pertoni meeskond reageerinud kiirelt.“

Timo Olonen

„Perton Ehitus ja Hermanni Maja jäid mulle silma Eesti kinnisvaraportaalides, kui olin otsimas uut Tallinna kodu. Lisaks meelepärasele asukohale Kesklinna piirkonnas, sai valituks osutunud korteri puhul määravaks selle planeering, kus köök asub teistest ruumidest eraldatult, mida uutes arendustes valminud korterites enamasti ei tehta. Alguses esinesid küll mõned ehituslikud vead, kuid müügikonsultant Priit oli selles protsessis abivalmis ja hoidis parandamiseni olukorral kätt pulsil. Täna ei ole ehituskvaliteedi kohta ühtegi negatiivset asja välja tuua, seega olen rahul oma otsusega osta korter just Hermanni Majja. Suhtlus Pertoniga on olnud igati toetav ja vastused küsimustele leitud kiirelt.“

Annemari Vainomaa

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi