Perton Ehitus

Soovid rohkem infot Perton Ehituse uute arenduste kohta? Võta meiega ühendust! 

 

Mariin Kull
*
*

Vaata ka meie teisi projekte

  • Reg nr 11265612
  • KMKR nr EE101061443
  • Muinsuskaitseameti tegevusluba E 435/2009-E
  • a/a EE71 1010 2200 5907 6017
  • MTR registreeringud
  • Omanikujärelevalve EE0000927
  • Ehitamine EEH001816 
  •  

Mariin Kull

müügikonsultant

(+372) 56 110 070

mariin@perton.ee

Mariin on müügikonsultant, kellel on teadmised ja kogemused nii kinnisvara müügis kui ka ehituses. Vaheldusrikkus, erinevad kliendid ja väljakutsed muudavad müügitöö tema jaoks põnevaks ja motiveerivaks. Meeskonnamängijana on Mariin veendunud, et kõik edukad tehingud sünnivad koostöö tulemusena – ühes klientide, kolleegide ja koostööpartneritega.

Reet Urva

pearaamatupidaja

(+372) 642 0015

arved@perton.ee

Reet on numbrite- ja finantsmaailmaga sinasõber. Kogenud ja asjatundliku raamatupidajana peab ta korda igapäevases raamatupidamises ja hoiab kogu kontserni korrektsel kursil. Asendamatu Reet näitab oma kohusetundlikkusega eeskuju, mille järgi joondub kogu ettevõte.

Marko Bäärs

juhatuse liige, arenduse valdkond

marko@perton.ee

Perton Ehituse asutaja ja juhatuse liige. Marko korraldab, et kontsern tervikuna liiguks uuendustele avatuna õigel kursil ja eesmärgipäraselt. Ettevõtte algusaegadel tegeles Marko ise arenduse, müügi ja projekteerimise korraldusega. Täna inimesi juhtides annab ta edasi väärtusi ja nägemust, mis teevad Pertonist jätkusuutliku ja kasvava ehitus- ja arendusettevõtte.

Matti Tilk

juhatuse liige, ehituse valdkond

matti@perton.ee

Perton Ehituse asutaja ja ehitusjuht-juhatuse liige. Ehitus on Mattil geenides – sellega on tegelenud ka tema isa ja vanaonud. Matti on hinnatud oma oskuse poolest leida keerulistele olukordadele kiired ja mõistlikud lahendused. Ta korraldab protsesse ja suunab ehitustöid selliselt, et asjad õigeks ajaks ja korralikult tehtud saaksid. Tänu Matti teadmistele rekonstrueerimisest ja restaureerimisest on Perton Ehitus saanud mitmeid tunnustusi majade asjatundliku korrastamise eest miljööaladel.

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Kus me asume?