Perton Ehitus

Sinu kodu Kassisaba linnaroheluses

  • Projekti nimi Katze Maja
  • Aadress Wismari 47A
  • Aasta 2020
  • Tüüp uusehitis

Katze Maja on kõigest 8 korteriga uusarendus Kassisabas. Privaatne hoovimaja asub armastatud linnaosas vaikuse ja rahu oaasis, kus igast aknast avanevad kaunid rohelised vaated. Siin on leidnud oma perele uue kodu need, kes armastavad kesklinna, kuid eelistad tiheda liikluse ning kõrghoonestuse asemel mõnusat miljööväärtuslikku keskkonda.

Maja välise arhitektuuri kujundamisel on inspiratsiooni ammutatud ümbritsevast piirkonnast. Rohelust täis hoovid, armsad puitmajad, sõbralik ja avatud õhkkond on osa Kassisaba identiteedist ja kogukonnatundest. Sellest tulenevalt iseloomustavad maja looduslähedased soojad toonid ja naturaalsed materjalid. Dünaamilisus on saavutatud katusekorruse kallete ning eristuva kahevärvilise diagonaallaudise sünergias.

Katze Majas leiduvate kahe, kolme- ja neljatoaliste korterite planeeringutes lähtuti ennekõike koduomaniku mugavusest. Kortereid iseloomustab valgusküllasus ja detailideni läbimõeldus. Kasutatud on kolme sisearhitekt Lilia Kristiansoni poolt loodud erinevat siseviimistluspaketti (Devon, Bengali ja VIP), mis on kõik inspireeritud asumi enda õhkkonnast.

www.katzemaja.ee

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi