Perton Ehitus

Külaliskorterid Kalamajas

  • Projekti nimi Arte Galeriimaja
  • Aadress Telliskivi 49
  • Aasta 2019
  • Tüüp uusehitis

Arte Galeriimaja - uus neljakorruseline maja Kalamaja piiri. Asukoht Telliskivi loomelinnaku kõrval Kalamajas loob keskkonna, kus kunstipärane, boheemlaslik rahu ja õlg-õla tunne on omal kohal. Majas on 82 ühe- ja kahetoalist külaliskorterit suurustega alates 24 m2.

Smart design lahendustega on ära kasutatud iga ruutmeeter - siseseinte niššidesse on loodud kohad kodutehnikale ja ka garderoobidele, kuhu on võimalik paigutada nii riided kui ka jalgratas. Suurematesse kahetoalistesse korteritesse on loodud väikeseid panipaiku, et igapäevaeluks vajalikud tarbeesemed oleksid mugavalt kättesaadavad.

Disainitud vestibüül roheseinte ja istumisalaga on kui omamoodi korteri pikendus - see on hubane elutuba, kus saab töötada, lugeda või kohtumisi korraldada.

Arte Galeriimaja viimistlustasemed on samm edasi harjumuspärasest võtmed-kätte lahendusest. Võimalik oli soetada korterit juba sisseehitatud köögi- ja vannitoamööbli ning tehnikaga. 

www.t49.ee

Tagasi

Kliendid meist

Perton Ehituse leidsin aasta aega tagasi, kui uue kodu otsingutega alustasin ja nende Hermanni Maja projekti leidsin. Kahjuks seal majas minu jaoks sobivat korterit tol hetkel ei leidunud, kuid neil oli tulemas uus projekt Telliskivi Loomelinnaku läheduses, mis minus koheselt huvi äratas. Kui astusin oma uude korterisse esimest korda sisse tabas mind meeldiv äratundmisrõõm – see on minu kodu! Korteri suurus, vaade, asukoht ja kogu maja kontseptsioon võlusid mind. Pertoni klienditeenindust kiidaksin samuti väga - Priit on väga hooliv ja vastutulelik müügikonsultant, kes oli alati mõistev ning vastas kõikidele küsimustele kiiresti.“

Kersti Gottlob

„Uue kodu otsingul olles vaatasin mitmeid erinevaid uusarenduste projekte, kuid Arte Galeriimaja kasuks rääkis kindlasti tema asukoht Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses. Ostuotsuseni viis aga võimalus osta korter koos juba sisseehitatud köögimööbli ning esiku garderoobiga, mida enamasti uute arenduste puhul mõistliku hinnaga ei pakuta. Sooviksin väga kiita ka müügikonsultant Priitu, kes leidis väga meisterlikult lahendused kõikidele tekkinud probleemidele. Ilma tema järjepidevuseta ei oleks seda tehingut peaaegu toimunudki! „

 

Henry

„Tegutsen ise kinnisvara valdkonnas, seega olen pikalt olnud kursis Perton Ehituse tegemistega. Arte Galeriimaja projekt jäi mulle silma kohe, kui see portaalides ilmus. Otsisime tütrega korterit investeerimise eesmärgil ja selle projekti kasuks rääkis eelkõige tema asukoht, aga ka pilkupüüdev välisilme ja kogu tema kontseptsioon. Müügikonsultant Priit oli alati minu jaoks olemas ja leidis lahenduse kõikidele tekkinud küsimustele. Ka ehitus on kvaliteetne, kui mõni pisiviga ka ilmnes, parandas Pertoni meeskond selle kiirelt. Usun, et nii hea asukohaga majas ei tule puudust ka üürnikest, seega olen oma otsusega siia majja korter osta väga rahul!“

Katrin Moss

Üks minu sõber soovitas Perton Ehitust, sest ta oli teadlik nende Arte Galeriimaja projektist. Olime otsimas oma kontorile ruume ning kuna tegemist oli uhiuue, kaasaegse projektiga, mille asukoht oli suurepärane ning mille disain oli väga ilus, sh avar ning esinduslik vestibüül, saime aru, et see projekt vastab kõigile meie soovidele. Olles seda mõistnud, oli otsus tehtud.

Jäime väga rahule toetusega, mida pakkus Pertoni müügikonsultant Priit –  tegemist on väga kogenud kinnisvara müügiesindajaga ning tänu Temale kulges kogu müügiprotsess väga sujuvalt.

Korteriomanik

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi