Perton Ehitus

Perton Ehitus OÜ alustas tegevust 2006. aastal. Ettevõtte asutajad Marko Bäärs ja Matti Tilk olid eelnevalt koos teinud mõned kinnisvara arendusprojektid. Eduka koostöö jätkuna loodi eraldiseisev ehitusettevõte, et minna edasi juba enda kinnisvara arendusobjektidega. Asutajate ja juhatuse liikmetena olid nii Marko Bäärs kui ka Matti Tilk laia tööprofiiliga. Matti juhtis ehitustegevust objektijuhina, projektijuhina, objektiinsenerina, varustajana, kvaliteedikontrollina, peale nimetatute tuli täita veel mitmeid teisigi rolle. Marko seevastu korraldas arenduse, müügi ja projekteerimisega seotud tegevust.

Algusaegadel tegeles Perton Ehitus peamiselt renoveerimis- ja taastamistöödega. Ettevõttel aitasid kasvada ennekõike konservatiivne arendusobjektide valik, lisaks otstarbest lähtuvad ja majanduslikult kalkuleeritud otsused, tegevuse kontsentreeritus ja pühendumus koos oskusteabega. Ehitiste restaureerimiseks ja konserveerimiseks väljastati Matti Tilgale ja Perton Ehitusele 2011. aastal  luba kultuurimälestistega töötamiseks. Ettevõtte meeskonda lisandusid kasvufaasis varustaja, töödejuhatajad,  objektijuhid jt,  tekkisid kindlad koostööpartnerid ja kontor. Ettevõtte kasvades algas peagi töö paralleelselt mitmel objektil.

Paljud objektid on asunud enamasti miljööväärtuslikel aladel: Kadriorus, Kalamajas ja Kassisabas. Oleme hoidnud au sees miljöö säilimist ja panustanud hoonete kaasajastamisse.

Oma teel oleme pidanud oluliseks pädevate ehitustehniliste võtete ja kvaliteetsete materjalide kasutamise. Alates esimesest projektist soovime edasi kanda väärtusi, mis on meid praeguseni kasvamas ja arenemas hoidnud – need on kokkulepetest kinnipidamine, töötajate väärtustamine ja kliendikeskne suhtumine.

Meie erialast professionaalsust tunnustati esmalt 2012. aastal, kui saime Wismari 47 korterelamu renoveerimise eest Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti tänukirja.

15 aastat kogemust
ehitus- ja arendusturul

Creditinfo Eesti AS on tunnistanud Perton Ehitus OÜ aastatel 2013–2016 Edukaks Eesti Ettevõtteks. Äripäev AS omistas Perton Ehitus OÜ-le tunnustuse Eesti Gasellettevõte 2015. Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulume Eesti Kinnisvarafirmade Liitu. Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu korraldatud konkursil Aasta Katus 2015 saavutasime esikoha kivikatuse kategoorias Tina 26 ajaloolise korterelamu rekonstrueerimise katusetöödega. 2016. aastal saime Tallinna Linnaplaneerimise Ametilt auhinna „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015. aastal" Luise 27 korterelamute miljöötundliku korrastamise eest. 2017. aastal saime auhinna „Parim korrastatud maja miljööalal 2016" Kunderi 25 maja korrastamise eest.

Kasvava ehitus- ja arendusfirmana loome vastutustundlikult nüüdisaegseid, mugavaid kodusid. Praegu on meie tähelepanu koondunud  uute hoonete ehitamisele eesmärgiga luua modernse arhitektuurikeelega elukeskkond, võttes selleks kaasa vanade majade taastamisest juurdunud põhjalikkus.

Lorem ipsum

Hermanni Maja / Ao 2 (2)t

Hermanni Maja – uus, modernse arhitektuurikeelega kodu Kassisabas. Suurepärane asukoht toob maja elanike jaoks 3 väärtuslikku piirkonda jalutuskäigu kaugusele: siit avaneb vahetu ligipääs Toompeale, mille lähedus ja suursugusus on Hermanni Maja loomise inspiratsiooniallikaks. Mugavalt lähedale jäävad ka Kassisaba jalutustänavad ja loomingulise õhkkonnaga Telliskivi piirkond Kalamajas.

Elukeskkonna planeerimisel oleme asetanud rõhu mugavusele – maja all on suletud garaaž, mõnusa ligipääsu kõikidele korteritele otse parkimiskorruselt tagab lift. Tepikoja kõrvalt avaneb ligipääs hoovialale, kus asuvad avar muruplats, laste mänguväljak ja lehtla.

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi