Perton Ehitus

Alustasime tegevust arhitektuurse ja miljööväärtusega hoonete taastamisega. Ajalooliste hoonete taastamisel tekkis vastutus ja tunnetus, et kodude loomine on hoolt nõudev, vastutusrikas ja nüansirohke tegevus. Uute kodude loomisel alustame projekteerimisest – hoolikalt viimistletud arhitektuurne projekt ja meeldiv välisilme annavad majale näo ja iseloomu.

Ehitame kodusid nii, nagu looksime neid endale. Tahame vältida iseloomutute korterite või elutute majakarpide ehitamist. Soovime luua kodu, mis on ühtlasi ihaldusväärne elukeskkond alates sobivusest miljöösse, fassaadist ja väikevormidest ning lõpetades läbimõeldud planeeringute ja erinevate detailidega korterite lõppviimistluses.

Paneme rõhku läbimõeldud siseplaneeringutele, et need oleks valgusküllased, loome ruumi ja avarust. Väiksemate korterite puhul on esikohale seatud kompaktsus ja mugavus – et vähem oleks rohkem. Samuti on olulisel kohal ruumide asetsemise loogika, mida jälgime planeerimisprotsessi käigus hoolikalt.

Ehitame kodusid nii, nagu looksime neid endale.

Valime sobivaimad materjalid, pidades silmas vastupidavust ja energiasäästlikkust. Hoolikalt läbi mõeldud detailid projekteerimisel kajastuvad märgatava kasuna koduomaniku püsikuludes.

Ehitusprotsessi käigus peame tähtsaks tähtaega ja ei tagane kvaliteedinõuetest. Kus kinnistud seda võimaldavad, seal lisame kodudele väärtust rohelise sisehoovi, mänguväljaku, privaatse parkimisala, avarate rõdude ja terrasside rajamisega.

Meie tegevuse käigus on alati olnud olulisel kohal majanduslik vastutustundlikkus – need on lihtsad põhimõtted nagu arvete ja töötasude tasumine õigel ajal. Täidame antud lubadused ja peame lugu täpsusest. Asjatundjatena püüdleme parima võimaliku lõpptulemuse poole.

Lorem ipsum

Hermanni Maja / Ao 2 (2)t

Hermanni Maja – uus, modernse arhitektuurikeelega kodu Kassisabas. Suurepärane asukoht toob maja elanike jaoks 3 väärtuslikku piirkonda jalutuskäigu kaugusele: siit avaneb vahetu ligipääs Toompeale, mille lähedus ja suursugusus on Hermanni Maja loomise inspiratsiooniallikaks. Mugavalt lähedale jäävad ka Kassisaba jalutustänavad ja loomingulise õhkkonnaga Telliskivi piirkond Kalamajas.

Elukeskkonna planeerimisel oleme asetanud rõhu mugavusele – maja all on suletud garaaž, mõnusa ligipääsu kõikidele korteritele otse parkimiskorruselt tagab lift. Tepikoja kõrvalt avaneb ligipääs hoovialale, kus asuvad avar muruplats, laste mänguväljak ja lehtla.

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi